Selectie van interessante activiteiten, van BasBEL en andere organisaties.
Vanwege corona-maatregelen zijn activiteiten soms opgeschort. Bel zonodig het vermelde tel-nummer.
Vervoer nodig? Bel Ellen of Anske voor vrijwillige chauffeurs: 035-5316079 of 06-47818683 
Correcties of aanvullingen? Graag naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  

Iedere week in Blaricum (B), Eemnes (E) en Laren (L)

Dag 

Tijd

Wat

Waar 

ma-vr

10.00- 12.00

PC Helpdesk voor senioren, alle werkdagen, 035-7513991 

Brinkhuis, L

ma

09.00- 10.00

Totaal Fit Training, Heleen Wedekind, 035–5262902

Malbak, B

ma 

10.00- 12.00

 Spelletjes-ochtend (oa scrabble, rummikub), 035-5262902

Malbak B

ma

10.00- 16.00

Dagje Blaercom, Carla Resing, 06-31995656

Blaercom

ma

11.00- 12.15

 Fitwalk met Cor, vanaf 't Bluk, Zuiderheide 2, 06-10506983 

't Bluk, L

ma

12.45- 14.00

Zwemmen senioren; water is 30 graden, 035-5314964 

Biezem, L

ma

13.00- 15.30

Vrouwencafé, Eliza Bozoglanian, 06-81778111 

Schering, L

ma

13.00- 14.00

Sport voor Vrouwen, Eliza Bozoglanian, 06-81778111

Schering, L

ma

13.00- 14.15

Fitwalk met Cor, vanaf 't Bluk, Zuiderheide 2, 06-10506983 

't Bluk, L

ma

13.00- 16.00

Keramiek, Sabine Kuperus, 035-5262902

Malbak, B

ma

13.30- 16.00

Biljarten in Huis van Eemnes, 053-5311887

Huis, E

ma

13.30- 17.30

Bridge (gevorderden), Stans van Huistee, 035-5315305

Brinkhuis, L

ma

14.00- 16.00

Koffiemiddag, Sabine Kuperus, 035-5262902

Malbak, B

ma

17.30- 18.30

Marian Roskamp kookt verse maaltijd, € 9,50; 06-2727226

Bongerd, E

ma

19.45- 21.45

Gooisch koor De Blaerders, 035-5262902

Malbak, B

di

09.15- 11.15

Naailes, Ingrid Hogebrug, 035-5263583

Malbak,B 

di

09.30- 12.00

Koersbal, Hasselaarlaan 1c, Eemnes, 053-5311887

Huis, E

di

10.00- 12.00

Meedoen op de handwerkochtenden, 035-5262902

Malbak, B

di

10.00- 16.00

‘Dagje Blaercom’, Carla Resing, 06-31995656

Blaercom, B

di

10.00- 16.00

Ontmoeting, dagbesteding, Annemiek Lute, 06-5409026

Huis Eemnes

di

12.00- 13.30

Geef en neem lunch, Sabine Kuperus, 035-5262902

Malbak, B

di

13.00- 14.00

Inloopspreekuur Sociaal Wijkteam Blaricum, 035-7504138

Blaercom, B

di

13.00- 14.00

Inloopspreekuur Wijkteam Laren, 035-3034627

Raadhuis, L

di

13.00- 15.30

Schilderskring, Marijke Kaarsgaren, 035-5311253

Brinkhuis, L

di

13.30- 14.30

60+ in beweging, Sabine Kuperus, 035-5262902

Malbak, B

di 

13.30- 16.00

Schilderen, beginners en gevorderden, 035-5262902 

Malbak, B 

di

13.30- 16.00

Handwerkgroep, Ingrid Teygeler, 035-8883244

Blaercom, B

di

16.00- 17.00

Inloopspreekuur Wijkteam Eemnes, 06-36313865

Huis Eemnes

di

19.30- 22.30

Klaverjasclub Laren, Eemnesserweg 15a, 035-6231100

Schering, L

wo

09.00- 10.00

Totaal Fit Training, Heleen Wedekind, 035–5262902

Malbak, B

wo

09.45- 12.00

Wandelen+fietsen, J.v. Vliet, E.Bruintjes, 035-5261971 

Malbak, B

wo

10.00- 16.00

‘Dagje Blaercom’, Carla Resing, 06-31995656

Blaercom, B

wo

10.00- 12.00

Wandelgroep, Els Calis, 035-5387156

Blaercom, B

wo

10.00- 16.00

Dagbesteding Dagje Blaercom, 06-31995656

Blaercom, B

wo

10.30-11.15

Mensendieck, Margriet Bijl, 06 2033 5330 

Blaercom, B

wo

10.30- 12.00

Taalcafé, Susan Bakker, 035-7504149

Malbak, B

wo

14.00- 17.00

Bieblab. Kennismaken met leuke dingen voor de toekomst

Huis Eemnes

wo

17.30- 18.30

Marian Roskamp kookt verse maaltijd, € 9,50; 06-2727226

Bongerd, E

wo

19.00- 22.00

Keramiek, Sabine Kuperus, 035-5262902

Malbak, B

wo

20.00- 21.30

Musical Anders, mensen met beperking, 035–5262902 

Malbak, B

do

10.00- 12.00

Meedoen op de Handwerkochtenden, 035-5262902

Malbak, B

do

10.00- 16.00

‘Dagje Blaercom’, Carla Resing, 06-31995656

Blaercom, B.

do

10.00- 11.30

Koffieochtend, Versa Blaricum, 035-5262902

Blaercom, B

do

10.00- 11.30

Seniorweb. Alle vragen over computer of mobiel. 

Huis Eemnes

do

10.00- 12.00

Koffieochtend, Versa Laren, Afke Nijhof, 06-57370520

Brinkhuis, L

do

10.00- 12.00

Koffieochtend De Malbak, 06-13498334

Malbak, B

do

10.00- 12.00

Brei en Haakcafé, Nelly Bleijenberg, 06-30388296

Brinkhuis, L

do

10.00- 12.00

Koersballen Senioren, 06-13498334

Malbak, B

do

10.30- 12.00

Taalcafé anderstaligen, Afke Nijhof, 06-57370520 

Schering, L

do

12.45- 14.30

Zwemmen voor senioren; water is 30°C; 035- 5314964 

Biezem, L

do

13.30- 16.00

Bridgen & klaverjassen, Raadhuislaan 80A, 035-5310118

Raadsvore, E

do

14.00- 16.00

Koersbal, Paul Molenkamp, 035-5314383

Blaercom, B

do

14.00- 16.00

Spelmiddag, Paul Molenkamp, 035-5314383 

Blaercom, B

do

14.00- 17.00

Textielatelier KnipOog, Annemieke Lute, 035-7504164

Schoter, E

do

19.30- 22.00

Modelspoorclub (MSC), Mark Veerman, 06-55135749 

Malbak, B

vr

10.00- 11.30

Taalcafé: Nederlands leren of anderen daarmee helpen

Huis Eemnes

vr

10.00- 12.00

Jeu de Boules (buiten) en Bowls (binnen)

Huis Eemnes

vr

10.00- 12.00

Geef en neemtafel, Afke Nijhof, 06-57370520

Brinkhuis, L

vr

15.00- 16.30

E-books en apps spreekuur Bibliotheek, 035-5311887

Huis Eemnes

vr

17.30- 18.30

Marian Roskamp kookt verse maaltijd, € 9,50; 06-2727226

Bongerd, E

vr

20.00- 23.00

Linedans, Sabine Kuperus, 035-5262902

Malbak, B

RSIN = 857103337
KvK nr = 67637264